Kim jestem?

 

 

Absolwentka studiów z dziedziny Komunikacji Społecznej. PRowiec z wykształcenia – pasjonatka karmienia naturalnego z zamiłowania.
Redaktor Naczelna Kwartalnika Laktacyjnego i autorka Bloga Matki Karmiącej www.hafija.pl. Prelegentka licznych konferencji, wykładowca warsztatów o karmieniu naturalnym. Najważniejsza w Polsce edukatora w systemie wsparcia mother to mother. Głos matek karmiących w Polsce.
Jest Fundatorką i Wiceprezeską Fundacji Promocji Karmienia Piersią. Pełni rolę rzecznika prasowego oraz odpowiada za kontakty z kobietami.

www.hafija.pl

 

Co to jest Femaltiker?

 

 

 

Femaltiker® to preparat wspomagający laktację, przeznaczony dla mam karmiących. Zawiera formułę Lactanell, której składniki, m.in. słód jęczmienny, stymulują komórki przysadki mózgowej do intensywniejszej produkcji prolaktyny, która wpływa na rozpoczęcie oraz utrzymanie produkcji mleka przez pęcherzyki mleczne gruczołu piersiowego. Preparat Femaltiker® został przebadany klinicznie z udziałem mam wcześniaków. Badanie wykazało znaczący wzrost ilości mleka u mam, które stosowały Femaltiker® w porównaniu do grupy placebo, przy jednoczesnej stymulacji laktatorem w obu grupach. Stosowanie słodu jęczmiennego zostało również włączone do protokołu postępowania w stymulacji laktacji w przypadku stwierdzonego przez specjalistę rzeczywistego niedoboru pokarmu u matki.

 

www.femaltiker.pl